Warning: setcookie() expects parameter 3 to be integer, float given in /home/niemieck/domains/niemiecka-inspiracja.pl/public_html/wp-content/plugins/social-locker/bizpanda/includes/functions.php on line 628

Warning: setcookie() expects parameter 3 to be integer, float given in /home/niemieck/domains/niemiecka-inspiracja.pl/public_html/wp-content/plugins/social-locker/bizpanda/includes/functions.php on line 633
Zareklamuj język niemiecki | niemiecka-inspiracja.pl
konkurs
KONKURSY, Na Luzie,

Zareklamuj język niemiecki! [Konkurs]

Witajcie moi Drodzy!

Dzisiejszy wpis rozpoczynam radosną informacją – Nasz fanpage na facebooku liczy już 2000 fanów!

Dziękuje Wam serdecznie za zaufanie, wszelkie przejawy sympatii, komentarze, zapytania, a przede wszystkim za to, że jesteście. 

Gdy w 2015 roku napisałam swój pierwszy post, nie zastanawiałam się długo nad tym, jaki zasięg obejmą treści prezentowane na blogu. Zdawałam sobie sprawę, że temat języka niemieckiego i wszystkiego co z nim związane nie jest zbytnio popularny, a nawet przez wielu odbierany niechętnie. Nie zniechęciło mnie to jednak, a wręcz odwrotnie. W mojej głowie pojawiła się myśl: Co zrobić, żeby chociaż troszeczkę zmienić patrzenie na ten język? Odpowiedź okazała się prosta. Trzeba pokazać to, co w nim ciekawe, zaskakujące, a może czasami śmieszne i niezrozumiałe.
I tak już od przeszło dwóch lat wspólnie inspirujemy się językiem niemieckim.

Wiele jest jeszcze do zrobienia, poprawienia i rozwinięcia. Może ten wynik na fanpage’u nie robi na kimś wielkiego wrażenia, ale dla mnie jest jednoznaczną wskazówką, że warto się starać i dalej odkrywać pozytywne strony języka niemieckiego. 

Korzystając z okazji chciałabym prosić o Wasze opinie na temat funkcjonowania bloga niemiecka-inspiracja.pl. Co chcielibyście jeszcze tutaj znaleźć? Czego brakuje lub co jest w nadmiarze? Wszelkie konstruktywne sugestie są mile widziane  😉 

Ale to nie koniec miłych informacji na dzisiaj.

Wszystkich fanów niemieckiej-inspiracji.pl zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Na pewno spotkaliście się kiedyś ze stwierdzeniem, że reklama jest dźwignią handlu. W myśl tego powiedzenia sformułowałam dla Was zadanie konkursowe: “Zareklamuj język niemiecki!”Forma jest dowolna. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Co zrobić, żeby wziąć udział w zabawie? 

 • udostępnić na facebooku wpis o konkursie
 • przesłać zadanie konkursowe na adres katarzyna@niemiecka-inspiracja.pl

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest blog niemiecka-inspiracja.pl.
 2. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne i dobrowolne.
 3. Konkurs trwa do 31 grudnia 2017r (włącznie).
 4. Konkurs przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia.
 5. W konkursie biorą udział tylko te zgłoszenia, które w wyznaczonym terminie spełnią warunki uczestnictwa w konkursie i prześlą zadanie konkursowe na adres katarzyna@niemiecka-inspiracja.pl. Temat wiadomości: “Zareklamuj język niemiecki!”, a w treści dopisz:
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)” oraz na publikację mojej pracy konkursowej na stronie niemiecka-inspiracja.pl
 6. Osoby nagrodzone zostaną poinformowane o wygranej drogą mailową.
 7. Do dwóch dni od otrzymania wiadomości mailowej osoba nagrodzona powinna przesłać swoje dane adresowe w celu wysłania nagrody. (Po tym terminie organizator ma prawo przyznania nagrody innemu uczestnikowi konkursu.
 8. Prace konkursowe zostaną opublikowane na blogu niemiecka-inspiracja.pl.

Jesteście ciekawi jakie przygotowaliśmy dla Was nagrody?
Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Poltext  do wygrania książka Ani Jędrzejczyk “Niemiecki w marketingu. Marketingdeutsch”. 

niemiecki w marketingu

Zainspiruj się niemieckim!

Zostaw komentarz: